Google почав програму по залученню в мережу ще одного млрд. користувачів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1683

Як повідомляє інформаційно-аналітичне агентство Reuters, інтернет-гігант Google буде надавати жителям Філіппін безкоштовний доступ до мережі. Унікальна програма, що стартувала в Філіппінах, передбачає вихід в мережу абонентів провайдера мобільного зв'язку Globe Telecom. При цьому безкоштовним буде використання сервісів найбільшого світового пошуковика - соціальної мережі Google+ та пошти Gmail.

Крім цього, безкоштовним буде доступ до сайтів, знайденим за допомогою пошукового сервісу Google. Тим, хто спробує відкрити будь-яку іншу сторінку, буде запропоновано оплатити доступ до мережі згідно тарифів провайдера стільникового зв'язку. За словами Абделькаріма Мардін, менеджера продуктів Google, реалізація програми націлена на амбітний результат - залучення нового мільярда користувачів глобальної мережі, більша частина яких прийде в інтернет саме через мобільний пристрій, зокрема, через смартфон.

Відзначимо, що на сьогоднішній день кількість користувачів глобальної мережі на планеті перевищила бар'єр в 2 млрд. Треба сказати, що останнім часом в Філіппінах зафіксовано рекордне зростання числа користувачів смартфонів, повідомляє Reuters. Продажі подібних девайсів демонструють триразове зростання. Разом з тим, поки частка смартфонів серед всіх мобільних телефонів в країні складає приблизно 24%.

Друзі сайту: для швидкого росту м"язової маси вам може знадобитися спортивне харчування від найкращих виробників за найнижчими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора