Google і Microsoft - хто винен

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 894

Гігантом інформаційних технологій Google програний позов до патентних судових органах. Американським правосуддям визнано, що корпорацією з Редмонда - Microsoft - використовувалися три патенти, що належать компанії Motorola, абсолютно на легальній основі.

Так, були анульовані відразу 13 претензій по патентах, які пов'язувалися зі стандартами відео у форматі H.264. Разом з тим, у компанії Google залишається простір для майбутнього маневру, тому як Microsoft не зуміла повною мірою зняти всі звинувачення з себе, і разом з тим аналітики припустили, що в підсумку корпорацією Білла Гейтса і Стіва Балмера буде знайдений такий вихід, щоб бути в сутичці переможцем.

Ключовою причиною, з приводу якої суд встав на сторону компанії Гейтса, є те, що технології, через які була розпочата дана тяжба, виступають невід'ємними елементами в будь-якому комп'ютері, тобто їх не можна віднести до яких-небудь ексклюзивним конкретним розробкам Motorola Mobility. Очевидно виходить, що Microsoft цілком може ними скористатися, однак зобов'язана при цьому платити якісь ліцензійні відрахування.

Нагадуємо, що дебати з причини патентного невідповідності між компанією Google і компанією Microsoft стартували ще в три роки тому. Тоді Microsoft була написана письмова скарга на те, що корпорація Google відмовила в наданні доступу до переліку технологій, які були пов'язані з кодуванням відеорядів і створенням мереж бездротового інтернету.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора