Google Glass отримає поштовх з боку софта через рік

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1368

Google Glass , які сильно впливають на життя " гаджетоманів " , дозволяючи їм , практично весь час бути в режимі он- лайн, повинні з'явитися на прилавках магазинів вже в найближчому майбутньому ( орієнтовно - на початку - середині 2014 року. ) . Однак без додатків , вони залишаться просто окулярами з дисплеєм , адже для якісної роботи в мережі (а також у сполученні зі своїми основними пристроями , якими може виступати як смартфон , так і планшет на Android ) необхідне відповідне програмне забезпечення.

Що приємно - воно буде , притому , швидше за все , у великих кількостях , тому що компанія Google відкриє окремий магазин додатків для Glass ( судячи з чуток , вже на старті там буде деяка кількість " важливих " додатків , за допомогою яких ви зможете повністю випробувати функціональність гаджета ) . Але що радує - сторонні розробники також будуть залучені в процес наповнення магазину потрібними додатками , в результаті чого все, що може знадобитися власникам Glass - там буде .

Цікавий і інший момент - чи на багато  буде більшою вартість додатків для Glass , ніж для "звичайних" смартфонів під управлінням операційної системи Android , або ж iOS . Можливо , якщо не буде величезної конкуренції , власникам доведеться платити по 5-7 доларів за додаток , що не надто порадує ощадливих людей ...

Проте якщо людина готова викласти півтори тисячі доларів за такий гаджет, навряд чи це стане проблемою.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна та різноманітна фурнитура для бижутерии, яку ви можете придбати за цілком доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора