Головні убори для чоловіків в зимову пору року

  • Переглядів: 278

Головний убір в зимову пору року є такою ж обов'язковою частиною гардеробу, як і зимові шарфи. Різноманітність чоловічих головних уборів іноді ускладнює вибір, який залежить до того ж від типу верхнього одягу: спортивна куртка, класичне пальто або об'ємний пуховик. У даній статті викладено невелике керівництво по підбору зимових чоловічих головних уборів під різні види одягу, а також в залежності від температури повітря і цілей походу. Прогулянка по парку, катання на лижах або похід на роботу припускають використання різних стилів шапок.

Зимовий головний убір: загальні правила

Призначення шапки від http://business-style.com.ua/shop/category/aksessuary/shapka полягає в збереженні тепла і захисту голови від холоду. Тому до вибору зимових шапок потрібно підходити серйозно. Зимовий убір повинен бути, в першу чергу теплим, а потім стильним і підходить під одяг.

Сьогодні існує величезна різноманітність форм, кольорів, стилів зимових шапок. Краще мати кілька головних уборів на зиму, так як навіть в зимовий період бувають досить теплі дні. Відповідно, для таких днів потрібні вироби з більш тонкого матеріалу.

Вибір зимової шапки: забарвлення

В результаті численних досліджень впливу кольору на людину, було виявлено, що яскраві кольори асоціюються з безпекою. Це пояснюється тим, що такі кольори, як помаранчевий, салатовий, жовтий добре помітні не тільки вдень, але і в темний час доби. Наприклад, спортсмени, що займаються зимовими видами спорту, такими, як катання на лижах, краще надягати тільки яскраві шапки. У разі виникнення проблеми, спортсмена з яскравим головним убором легше помітити в снігу і якнайшвидше надати допомогу.

Також є й інші яскраві кольори: фіолетовий, червоний, синій, бордовий. Ці кольори, незважаючи на яскравість, є повсякденними. Нерідко можна зустріти перехожого людини в чорному пуховику і червоній шапці. Вироби таких кольорів підходять для зимових прогулянок по парку, походів в магазин і так далі.

Якщо мова йде про ділові зустрічі, роботі або зборах на інші серйозні заходи, необхідні більш стримані кольори, такі як бежевий, сірий, чорний, коричневий. Чоловічі головні убори таких кольорів є універсальними, так як підходять під будь-яку верхній одяг: і під класичне пальто, і під спортивну куртку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора