Головні переваги та недоліки сонячних батарей: термін експлуатації, тонкощі та особливості

  • Переглядів: 345


Останнім часом вартість електроенергії стрімко зростає. Тому багато організацій і приватні особи намагаються використовувати альтернативні джерела живлення. Одним з таких джерел є сонячні батареї.

Переваги сонячних батарей:

  • Економія коштів. Для роботи сонячної системи потрібно всього лише придбати батареї. Надалі їх використання буде безкоштовно забезпечувати електроенергією споживача.
  • Великий експлуатаційний термін. Термін служби батареї обчислюється десятками років. Виробники даних видів виробів гарантують працездатність системи на 20 - 25 років.
  • Просте обслуговування системи. Основними процедурами по догляду за батареями є: видалення пилу і снігу. Крім цього необхідно періодично проводити профілактичний огляд.
  • Екологічно чистий продукт. Сонячна система не буде негативно впливати на навколишнє середовище, і виділяти різні речовини, погано впливають на атмосферу і споживачів.
  • Енергетичний ресурс не вичерпується. Сучасні вчені стверджують, що сонячне світло буде горіти ще кілька мільярдів років. Тому власникам сонячних батарей нема про що турбуватися.
  • Безшумна робота системи. Сонячна конструкція не має яких-небудь рушійних механізмів, тому вироблення енергії відбувається в тихому режимі.

Як правило, сонячні батареї встановлюють на дахах і стінах будинків, а іноді і на поверхню землі. Найефективнішим розташуванням є дах будівель. До речі, детально про сонячні батареї ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

Плюси такого розташування: не займають багато прибудинкової території; мінімізований ризик механічного пошкодження.

Перш ніж встановлювати сонячні батареї на дах, необхідно розрахувати максимальне навантаження на дану дах.

Крім того, під певний вид покрівлі встановлюється каркасна конструкція. Велику увагу потрібно приділити куту нахилу батареї і місця розташування. Від цього залежить ефективність сонячної системи. До того ж не рекомендується установка сонячних батареї поблизу високих будівель і дерев. В іншому випадку працездатність системи знизитися, як і кількість видаваної енергії.

Установка системи не вимагає певних знань і умінь. В ході монтажних робіт виготовляється каркас, який фіксується на даху або іншому зручному місці. На каркас кріпляться сонячні батареї і приєднуються кабелю. Після цього сонячна система готова до використання.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора