Глава Quantic Dream виступив з критикою «сіквелізаціі» ігрової індустрії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1290

В інтерв'ю, яке Девід Кейдж дав популярному серед геймерів виданню Official PlayStation Magazine, він розкритикував явище сиквелів. За словами керівника студії, яка створила Heavy Rain, безперервний вихід продовжень завдає індустрії серйозної шкоди. Глава Quantic Dream підкреслив - випуск продовжень гальмує інновації та знищує креативність. «Всі, хто розуміє, що ігри - це не лише шутери, повинні також усвідомлювати шкоду від поставленого на потік виробництва сіквелів» - додав Кейдж.

Керівник Quantic Dream вважає, що в такому стані речей на ринку винні, насамперед, геймери. Саме вони змушують видавництва знову і знову випускати продовження популярних ігрових проектів. У Quantic Dream не використовують подібні методи, відзначає директор студії. «Ми даємо людям не те, що вони чекають від нас. Ми даємо більше - пропонуємо те, що потрібно людям, хоча вони про це ще й не знають »- сказав Девід Кейдж.

Саме тому шанувальники Heavy Rain можуть не чекати продовження нашумілої гри. Зараз в Quantic Dream розробляється Beyond: Two Souls. Реліз гри може відбудуться вже в поточному році. У процесі створення гри бере участь Еллен Пейдж - вона є прообразом головної героїні, Джоді Холмс.

Друзі сайту: вам може знадобитися якісний хостинг за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора