Formspring припинить роботу вже наприкінці поточного місяця

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1338

У сервісу Formspring, який спеціалізується на питаннях і відповідях, виникли стратегічні проблеми, через які він незабаром закриється. Засновник даного сервісу Ейд Олона заявив, що керівництво сервісу не знайшло необхідні кошти для підтримки Formspring в робочому стані і тому сервіс закривається.

Цю новину він повідомив 15 березня 2013 року. 31 березня стане останнім днем ​​роботи сервісу, що полюбився багатьом Formspring. Користувачі мають можливість аж до 15 квітня завантажити архів своїх запитань та відповідей з сервісу. А після 15 квітня Formspring піде в офлайновий режим. Сайт розпочав свою роботу пізньої осені 2009 року і досить швидко став знаходити широку популярність. На сьогоднішній день налічується понад 30 мільйонів зареєстрованих на Formspring користувачів і вони відповіли на більш ніж 4 мільярди питань.

Сервіс являв собою запитальник в режимі онлайн. Зареєстровані користувачі відповідали на будь-які питання інших користувачів або анонімів, таким чином розвивалася соціальна складова сервісу. Набираючи популярність, Formspring не міг залишитися без уваги великих гравців інтернет-ринку. У мережі з'явилися схожі сервіси, приміром Tumblr, а Ask.fm і Quora взагалі стали для Formspring прямими конкурентами.

Загалом такі сервіси все нарощують популярність, адже соціальні мережі не надають подібного функціоналу. Особливо, якщо згадати соціальну мережу Вконтакті, то там був аналогічний сервіс кілька років тому, проте згодом його закрили.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить участок под Киевом, який ви можете придбати за досить вигідною ціною!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора