Екшен Splinter Cell збираються екранізувати

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1565

Компанія Ubisoft збирається випустити кіноадаптацію серії ігор Splinter Cell. Роль головного героя Сема Фішера дістанеться голлівудському кіноакторові Тому Харді, який зіграв у «Воїні», «Початку», «Темному лицарі: Відродження легенди». Як заявляють представники Ubisoft, вибір саме цього актора обумовлений його талантом грати абсолютно різні ролі.


Сценарій до фільму напише Ерік Уоррен Сінгер, відомий, як сценарист картини «Інтернешнл». Хто з представників кіноіндустрії буде співпрацювати з Ubisoft поки не відомо. Ігрова серія Splinter Cell була представлена ​​в 2002 році. Головний герой стелс-екшену Сем Фішер - оперативний агент американської секретної служби, що виконує важливі завдання уряду в самих різних куточках планети. Особливе місце в грі займає режим скритного проходження.

У новому фільмі сценаристи розраховують ретельно обіграти цю особливість Splinter Cell. Навесні минулого року компанія-творець ігрової серії Splinter Cell заявила про намір створити свою кіностудію під назвою Ubisoft Motion Pictures, яка займатиметься розробкою серіалів і фільмів створених за мотивами ігор Ubisoft. У даний момент студія працює над створенням екранізації екшену Assassin's Creed, головну роль в якій буде виконувати Майкл Фассбендер.

Друзі сайту: на сайті http://alphasms.com.ua/services/bulksms/ sms рассылка обійдеться вам у досить скромні гроші без втрати у якості.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора