Ефективність мобільних комунікацій

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1303

Не так давно компанія Google оголосила про випуск нової програми, яка може дуже стати в нагоді маркетологам в їх роботі і дослідженнях. Назва даного, настільки корисного інструменту - Full Value of Mobile. Додаток дозволить оцінити, наскільки ефективні мобільні комунікації для компанії.

Друзі сайту: тим часом ви можете завантажити 3д моделі цілком безкоштовно, якщо ви зацікавлені у моделюванні та графіці різноманітних об'єктів!

В основі нової розробки Google лежить спеціальний калькулятор, який буде оцінювати важливість не тільки дзвінків і додатків, але ще і сайтів. Використання програми можливо на різних комп'ютерних і мобільних пристроях. Для виведення звіту користувач повинен завантажити дані в мобільну версію сайту. Програма «думає» максимум півгодини. Виданий звіт буде містити загальну оцінку, оцінку кліка та інші показники ефективності компанії. Щоб почати швидше орієнтуватися і «не губитися» в Full Value of Mobile, в програмі є навчальне відео та підказки користувачеві. Додаток показує різні шляхи переробки пошуку даних. Дослідження показали, що одна третина всіх пошукових запитів призводять до відвідування інтернет-магазину або діловим дзвінкам. Так що, якщо дослідження показали, наприклад, що конверсія реклами відбувається не на самому сайті, то потрібно шукати нові шляхи розвитку.

Відзначимо, що вигода для різного роду компаній, буквально, на обличчя. Все тому, що кожен клік на сайт того чи іншого магазину приносить даної організації більше трьох доларів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора