Джон Лю, голова китайського підрозділу Google, покинув компанію.

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1287

Не дивлячись на помилкове враження про те, що Google вже скрізь - це далеко не так, наприклад в Китаї даний пошуковик, особливо після конфліктів з місцевою владою, так і не набрав популярність, хоча про його існування знають майже всі жителі.

У результаті цього, глава китайського підрозділу вирішив покинути свій пост, оскільки на його думку жодних перспектив до покращення найближчим часом він не бачить, і бажає направити свої сили на інші проекти, які не на стільки «проблемні», як розвиток Google на території Китаю. У компанії Джон Лю провів близько 6 років - весь цей час він займався просуванням пошукового сервісу в Китаї, але з якихось незрозумілих причин частка пошуковика не склала-яких значних цифр, наприклад зараз пошуковик Google займає лише 3 відсотки ринку.

Лідером же є місцева корпорація «Baidu», яка багато в чому копіює «поведінку» Google - випускає подібні сервіси, а також гаджети. До речі кажучи, не дивлячись на плачевний стан пошуковика від Google, операційна система Android знаходиться на першому місці за поширеністю в Китаї - у цьому Google ніяких проблем з урядом не відчуває.

Цікаво, чи вдасться компанії Google покращити становище пошукової системи в Китаї, коли прийде нове керівництво. Загалом, якщо компанія зуміє домовитись з урядом цієї країни, то цілком імовірно, що колись вона піде на певні уступки. Сподіваємся, що становище компанії і в інших країнах при цьому не погіршиться.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора