Дитячий одяг: вибираємо речі для найменших.

  • Переглядів: 309

Як правило, в очікуванні поповнення в родині, молоді українські батьки намагаються вгадати, який знадобитися дитячий одяг і скуповують кілограми потрібних і зайвих речей. Існує думка, що купувати заздалегідь речі для немовлят — погана прикмета.

Але до цього мало хто прислухається, сучасні люди вважають за краще бути готовими до появи дитини на світ. Після народження малюка до цих запасів додається ще й одяг, що зазвичай дарують друзі та родичі. І тут може виявитися, що вам подарували речі, які вже є в гардеробі дитини. У будь-якому випадку, у майбутніх батьків має бути намічений список одягу, необхідний маляті. Поради дає інтернет магазин дитячого одягу для новонароджених https://nestling.com.ua/ua/catalog/odezhda-dlya-novorozhdennykh/.

Що потрібно спочатку для новонародженого.

Майбутні батьки можуть не "ламати" собі голову з приводу розмірів дитячого одягу для немовлят, для цього є таблиці, за якими можна за зростом і вагою дитини придбати необхідне. Зрозуміло, що точні дані малюка можна дізнатися тільки після народження, але сучасна медицина може передбачити на останньому місяці вагітності приблизні розміри і вагу дитини.

Можна дати пораду, що не варто закуповуватися одягом найменших розмірів. Дітки дуже швидко виростають зі своїх одежинок, і батькам доводиться постійно стежити за оновленням гардероба. Для новонародженого вистачить кількох чоловічків, боді та комплектів, а решта дитячого одягу має бути більше на 1-2 розміри.

Що має бути в гардеробі у немовляти.

В першу чергу, подивіться фото каталог, щоб знати різноманітність моделей. У сучасних інтернет магазинах дитячий одяг для новонароджених представлений таким розмаїттям, що у молодих батьків може піти голова обертом. Постає завдання, як не розгубитися серед безлічі гарненьких повзунків, малесеньких платтячок та чоловічків, зробити правильний вибір і не витратити гроші на красиві, але непотрібні дитячі речі. Тут на допомогу має прийти ні реклама, ні консультанти магазинів, ні поради друзів, найкращим порадником у цій справі може стати лише досвідчена мама, яка виховала кількох дітей, або бабуся.

Одяг для маленької дівчинки або хлопчика.

У колишні часи дитячий одяг для немовлят не ділився на речі для хлопчика або дівчинки, раніше не надавалося великого значення кольорам і їх відповідності статі маленької дитини. Нині речі для новонароджених представлені в магазинах в такому різноманітті, що настав час ділити відтінки по статі маляти. Новонароджених дівчаток наряджають в ніжно-рожеві та бузкові кольори, прикрашені вишивкою, мереживом та малюнками квіточок, хмарок і лялечок. Одяг для маленьких хлопчиків має переважно синє або блакитне забарвлення, серед принтів перевагу надають звіряткам, динозаврикам та машинкам. Якщо майбутні батьки знають, якої статі народиться дитина, то вони завчасно можуть запастися комплектами, що складаються з суконь або штанців, піжамами та кофтинками відповідного кольору та дизайну.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора