Біокаміни: особливості та вибір

  • Переглядів: 608

Установка реального каміна є досить витратною процедурою, яку іноді просто неможливо виконати. У житлових будинках, розташованих за межами великих міст, для реалізації такого проекту потрібно створити повноцінну систему димоходу, а в міських апартаментах - штучну систему вентиляції. При цьому прекрасною альтернативою справжнім камінів виступають біокаміни. Вони успішно зберігають всі переваги, але, при цьому, не передбачають масштабних будівельних і технічних змін.

На сьогоднішній день існує власне виробництво Gloss Fire, що спеціалізується на випуску біокамінів. Серед головних компонентів подібних агрегатів від glossfire.com/napolnye-biokaminy варто відзначити:

Пальник. Це блок, який, як правило, проводиться зі штучного каменю або ж нержавіючого сировини. У ємність заливають особливе паливо, яке гарантуватиме горіння каміна. Для того, щоб забезпечити постійне горіння, потрібно не так вже й багато матеріалів, а це вкрай вигідно.

Декоративне оформлення. Це обробка каміна, яка також застосовується з використанням ненатурального каменю. Справа в тому, що такий матеріал демонструє стійкість до високих температур і прекрасно вписується в будь-який існуючий інтер'єр.

Рама. Кріплення оздоблювальних матеріалів відбувається на раму з металу, обшиту вогнестійкими панелями. Добре, якщо це буде метал. Справа в тому, що на сталь без праці можна прикручувати або клеїти будь-які конструкції для обробки.

В ролі палива використовують біоетанол. Це сировина, в складі якого відсутні синтетичні речовини, його отримують безпечним в екологічному плані методом. Важливо розуміти, що біокаміни мають тільки дизайнерське призначення. Біоетанол просто не може прогріти кімнату до потрібного температурного режиму. Але паливо прекрасно імітує реальне горіння, при цьому не виділяються небезпечні гази і не виникає сажа.

Перш, ніж придбати биокамин, важливо розібратися з його габаритами і геометричною формою. Так, для значних за розмірами залів котеджів підійдуть будь-які конструкції.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора