Baidu придбає компанію 91 Wireless

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1134

Одна з найбільших інтернет-компаній Китаю, яка володіє першим (займає лідируючу позицію на «рідному» ринку) пошукачем Baidu, повідомила про свій намір придбати магазин додатків та ігор для мобільних пристроїв під управлінням операційних систем iOS і Android. Угода оцінюється майже в 2 мільярди (в даний момент названа сума 1.9, але яка буде фінальна вартість компанії-лідера, поки не ясно).

Це повинна бути одна з найбільш «дорогих» угод за всю історію китайського інтернету (колишній рекорд був поставлений компанією Yahoo, яка придбала аналог e-bay на китайському ринку - інтернет-аукціон Alibaba). Компанія, яку хоче придбати Baidu - 91 Wireless, найбільша і популярна корпорація в сфері мобільного інтернету і додатків. Саме її «руці» належить два найбільших інтернет-магазину додатків для мобільних пристроїв в Китаї (тільки за рік з них було завантажено майже 13 мільярдів додатків жителями Китаю та сусідніх країн).

В даний момент компанією володіють кілька організацій, Baidu хоче викупити близько 58 відсотків за 1.1 мільярд доларів (ще близько 11 відсотків належить фонду прямих інвестицій IDG, близько 6 - Temasek, а також холдингу PCCW дісталося близько 5 відсотків). За непідтвердженими даними частиною акцій також володіє колишній генеральний директор компанії Alibaba, яку, як ми вже згадували раніше, продали американської «Yahoo!».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора