Аудиторія українських новинних ресурсів зросла в 4 рази

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1255

Глава компанії Watcher Максим Саваневський повідав , що українські користувачі пильно стежать за перебігом подій в країні. На тлі цього спостерігається збільшення популярності новинних ресурсів . Повідомляється , що за останні півроку аудиторія новинних порталів зросла на 45 %.

Зміни політичної ситуації ведуть до більшої відвідуваності сайтів , а , отже , збільшення заробітку від цих сайтів. За отриманими у вересні відомостями , ЗМІ в Інтернеті переглядали близько 15% від сумарної кількості відвідувачів UA -нету . В даний час цей показник досяг 60 % і далі поступово збільшується.

За більш ранніми оцінками , до рекордсменів ставилися ресурси , відвідувані протягом доби 2,5 мільйонами інтернет -користувачів. Згідно з даними за лютий , денна аудиторія новинних ресурсів досягала 8 млн користувачів . Нині ж інтерес до новин проявляють ще більше відвідувачів мережі Інтернет.

Слід зазначити , що українці масово відмовляються від перегляду російських інтернет- новин , віддаючи перевагу вітчизняним ресурсам.

Люди шукають відомості в основному на українських сайтах. Наприклад , 500 % збільшення аудиторії продемонстрував портал «Українська правда». Ретвіт найбільш хвилюючих маси новин здійснюється за допомогою облікового запису Pravda.com.ua на сторінках соціальної мережі Twitter. Масовий приплив користувачів неодноразово наводив до короткочасного «падіння » інформаційних ресурсів .

Особливої ​​уваги заслуговує трафік з соцмережі Facebook. Крім цього , українці читають матеріали сайтів UKR.net , TSN.ua , Unian.net , UNN.com , Gazeta.ua, Korrespondent.net .

За словами Саваневського , нормалізація політичної ситуації призведе до зниження активності користувачів UA -нету орієнтовно до 15 % , такі показники характерні для багатьох країн світу.

Друзі сайту: можливо вам знадобиться якісна та надійна GSM сигнализация для охорони вашого дому чи офісу!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора