Арешт майна Кіма Доткома визнаний недійсним

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1467

На порталі TorrentFreak з'явилася інформація про те, що Новозеландський Верховний Суд виніс рішення про визнання недійсним виданого раніше ордера на арешт майна, що належить Кіму Доткому - власнику файлообмінника Megaupload. На сайті пояснюється, що причиною для прийняття такого рішення послужила помилка, допущена поліцейськими Нової Зеландії при оформленні документа в січні цього року, яка порушила право Кіма Доткома на законний захист його прав та інтересів.

Щоб усунути допущене порушення, поліція в особі комісара Пітера Маршала направила необхідний запит і отримала в результаті належним чином оформлений ордер. Але ці дії були зроблені вже після конфіскації майна, тому, незважаючи на те, що необхідний документ уже приведений у відповідність до вимог закону, суд прийняв рішення про необхідність розгляду прохання Доткома про повернення йому майна. Судове засідання з цього питання призначено на наступний тиждень.

Нагадаємо, що три співробітники файлообмінного сервісу Megaupload і сам його творець Кім Дотком були арештовані за порушення права інтелектуальної власності 19 січня 2012 року. Після їх арешту Megaupload припинив роботу. Згодом всі четверо заарештованих були звільнені під заставу, а в березні влада США зажадали їх екстрадиції. Розгляд питання про екстрадицію відбудеться не раніше серпня поточного року.

Друзі сайту: леди гага


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора