Анонсована Dark Souls 2

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1725

На церемонії Spike VGA From Software було анонсовано продовження Dark Souls. Розробники вже представили перший трейлер гри. Повідомляється, що Dark Souls 2 отримає нового протагоніста і абсолютно нову сюжетну лінію. При цьому студія From Software пообіцяла - гра не втратить атмосферу і стиль оригіналу.

Проект очолив Томохіро Сібуя, а стоявший біля витоків серіалу Хідетака Міядзакі буде уважно спостерігати за процесом розробки гри. Перші подробиці про Dark Souls 2 в From Software обіцяють розкрити найближчим часом. Поки дата релізу продовження Dark Souls не розкривається. Повідомляється, що гру випустять одночасного для ігрових консолей PS3 і Xbox 360, і персональних комп'ютерів.

Оригінальна гра була представлена в минулому році для ігрових консолей. Версію для ПК випустили лише через рік після релізу гри. При цьому якість версії для PC виявилася вельми низькою. Портована версія рясніла помилками, які геймерам довелося виправляти своїми силами, створюючи модифікації до гри.

У світі Dark Souls протагоніст подорожує по світу, борючись із самими різними монстрами. Головний герой забирає душі повержених супротивників - саме на душі покладена роль внутрішньоігровий валюти. У процесі проходження сюжетної лінії головний герой буде отримувати підказки від ігрових персонажів, причому деякі з них будуть переслідувати єдину мету - ввести гравця в оману. Варто відзначити, що гру високо оцінили за захоплюючий і оригінальний геймплей, а також високий рівень складності.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора