А ви все ще користуєтеся Google?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 898

Компанія eBay ретельно вивчала ефективність всім відомої пошукової системи Google. Не так давно були опубліковані результати їх звітів.

На жаль і ах, головні висновки з даного дослідження вельми невтішні. Виявляється, просувати ресурс за допомогою цієї пошукової системи - марна трата ні тільки часу, а й грошей. Як відомо, Google «робить» гроші на продажу рекламодавцям, так званих ключових слів. Оголошення з такими чудо-словами відображаються під результатом пошуку або в блоці «Реклама». Рекламодавці на такого виду рекламу витрачають шалені гроші. Наприклад, у 2011 році Google заробив на цьому 37 мільярдів доларів.

На думку авторів дослідження, для великих корпорацій реклама їх бренду як ключового слова не несе ніякої цінності і, тим більше, прибутку. Ще один досить цікавий висновок - по брендовим запитам частіше переходять ті користувачі, які вже визначилися і знають, що хочуть купити. Таким клієнтам не треба ніякої реклами, їм не треба нічого нав'язувати.

Google, природно, мовчати не став. Ними був опублікований відповідний звіт, в якому заявлялося, що ефективність такої реклами, в першу чергу, залежить від самих рекламодавців. І по доброті своїй душевній, радять частіше експериментувати з ключовими словами, «грати» з фразами. Фахівці пошукової системи продовжують наполягати, що брендова реклама збільшує переходи на сайти рекламодавців аж на 50%, а пошукова - на 89%.

Аналітики згодні з даними eBay. Встановлено, що рекламуючи за запитом, компанія втрачає клієнтів, які шукають інформацію через сниппет.

А якою рекламою користуєтеся ви? Може, варто переглянути свої пріоритети?


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора