23 мільйони акаунтів на Twitter - це боти

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 948

Зовсім недавно керівництво компанії Twitter оприлюднило дані про кількість так званих ботів у власному сервісі - соціальної мережі. Згідно з підрахунками, проведеними компанією в кінці червня 2014 року, кількість акаунтів, створених і ведуться не людьми, а програмами, склало близько 8,5% від загального числа користувачів Twitter.

 Таким чином, число ботів у всесвітньо відомої мережі, користувачі якої обмінюються короткими, до 140 знаків, повідомленнями, склало 23 мільйони. Всі вищенаведені відомості привів інформаційний портал під назвою Engadget з посиланням на джерело в компанії Twitter.

Безумовно, в звітах за останній період, зроблених компанією Twitter, зафіксовано зростання числа користувачів, завдяки якому забезпечується постійне зростання аудиторії даного сервісу. Втім, залишається тільки гадати, чи відбувається вищезазначений зростання за рахунок ботів або ж реальних користувачів.

Компанія Twitter проводить безперервну роботу, спрямовану на видалення штучно створених акаунтів, проте повністю позбутися від них у компанії не виходить, оскільки масштаб робіт досить великий. Тому в Twitter, поряд з верифіковані акаунти багатьох відомих особистостей, існують такі, як, наприклад, Beetle Juice, та інші забавні профілі.

Можливо ви хочете дізнатись как создать флешку с windows 8 для виористання її при встановленні операційки на ноутбуках!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора