З яких матеріалів будують стіни

  • Переглядів: 453

Якщо ви будуєте будинок і шукаєте найкращі матеріали для цього, тоді дана стаття буде для вас корисною. Обов‘язково також варто купити пісок в Івано-Франківську, без цього матеріалу будівництво буде недосконалим. При виготовленні стін з будь-якого матеріалу без піску не обійтись, пропонуємо його за кращими цінами з доставкою по області.

Матеріали для виготовлення стін

Традиційна кераміка - повна цегла (6,5 × 12 × 25 см). Вона виготовлена з глини, запеченої при температурі близько 1000°С. Цеглини важкі, стійкі до стиснення, низькопоглинаючі та морозостійкі.

Використовується всередині будівлі (для перегородок, димоходів), при необхідності в конструкції опорного захисного шару в стінах тришарових. В результаті пошуку способів поліпшення теплозахисту створені порожнисті елементи.

Кераміка поризована - це наступний етап еволюції описаних вище продуктів. Він виготовлений з глини, змішаної з деревним борошном або тирсою. Вони в печі нагріваються до декількох сотень градусів за Цельсієм, горять, а порожні простори залишаються в блоках - порах. У результаті продукт має меншу щільність і в кілька разів кращу теплоізоляцію.

Для того, щоб побудувати стіни, відомі звичайні порожнисті керамічні цеглини. Теплоізоляція даного будівельного матеріалу настільки добра, з нього можна будувати стіни в один шар товщиною 44 см. У бутербродних конструкціях використовуються пустотілі цеглини завтовшки 19-25 см. Сучасний продукт, однак, поступається традиційним, коли справа доходить до міцності та здатності приглушувати звуки.

Пористий бетон, також відомий як газобетон, це звичайний бетон, вироблений з цементу, піску, вапна і води, і розпушувачу, в якому порошок алюмінію. На відміну від звичайного бетону, він легкий, паропроникний, зручний у використанні та має дуже гарну теплоізоляцію.

Традиційні будівельні матеріали досить міцні, додатково вони добре захищаються від шуму та вогню, але вони не гарантують належного захисту від холоду. Саме тому стіни з них покриті теплоізоляцією з полістиролу або мінеральної вати. Потім він стає багатошаровою стіною, яка досить міцна і досить тепла.

З іншого боку, виробники матеріалів все ще намагаються покращити їх - саме так створювалася кераміка. Овальний блок, виготовлений з того ж сировини, як повна цегла, забезпечує необхідну термічну захист під товщиною 44 см. А це означає, що ви можете знов виготовляти одношарові стіни з такої кераміки.

Джерело: сайт компанії ifbud

Тел. для замовлення піску +38 068 123 45 96


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора