Як правильно вибрати перукарське крісло

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1120

У наш час відвідувачі йдуть в перукарню або салон краси не тільки, щоб постригтися або пофарбуватися, а й розслабитися, змінити обстановку, отримати масу задоволення і яскраві враження. Тому для клієнта створюються всі умови, щоб він відчув себе комфортно, затишно і спокійно.

Тільки в таких салонах і перукарень завжди буде багато постійних і задоволених клієнтів.

Перукарське обладнання повинно досягати такого комфорту, щоб клієнт відчував себе під час процедур як вдома.

При виборі меблів слід проконсультуватися з фахівцями. Сучасний ринок і технології дозволяють зі смаком облаштувати перукарський зал. При цьому створюються комфортні умови, як для перукаря, так і для відвідувача.

Основні вимоги, що пред'являються до крісел

Перше враження про салон формується виходячи з затишку і зручності меблів. Тому потрібно враховувати деякі вимоги.

Парикмахерские кресла повинні оснащуватися гідравлічним підйомником. З його допомогою клієнта можна легко піднімати і опускати. Такі крісла більш стійкі, так як сам підйомник має велику вагу. У пневматичного підйомника ці властивості отсутствуюті механізм швидше виходить з ладу.

Дизайн крісла повинен відрізнятися від офісного, інакше клієнт не зазнає позитивних вражень, а зануриться в світ офісної суєти.Комфорт - основний фактор, що має значення для відвідувача. Деякі процедури тривають кілька годин. Дуже важливо, щоб спинка і сидіння повторювали контури тіла і не викликали незручностей.

Перукарське обладнання та меблі необхідно періодично мити і дезінфікувати. Крісел, обтягнутим натуральною шкірою і тканиною, такі процедури протипоказані. Шкірозамінник і штучна шкіра - кращі матеріали. Вони стійкі до стирання і надовго збережуть первинний вигляд. Для максимального комфорту комплектація крісла повинна мати підставку для ніг. Її зручно переміщати при збиранні. Наявність гумових опор усуває ковзання.Для дітей випускаються компактні дитячі сидіння, які встановлюються в будь-яке крісло.

При виборі крісел для перукарень потрібно враховувати наступне:

  • шнур фена і шнурки перукар не буде чіплятися за основу сидіння у вигляді диска;для повороту з великим кутом варто вибрати якісне крісло з зносостійкими підлокітниками;
  • для майстра невисокого зросту відмінно підійде крісло, висота сидіння якого мінімальна в опущеному положенні;
  • для надання перукарських послуг повним людям необхідно оснащення салону широкими кріслами;в жіночому залі зручно використовувати крісла з низькою спинкою, так як це полегшить роботу з довгим волоссям;для фарбування волосся краще віддати перевагу темному оббивних матеріалів.

Дотримуючись простих принципів при виборі перукарського крісла, можна перетворити роботу майстра на справжнє задоволення. При цьому відвідувач відчує комфорт і стане Вашим постійним клієнтом!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора