27% американців стежать за новинами за допомогою мобільних пристроїв

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1741

Як повідомляє Pew Research Center, близько чверті жителів США відвідують сайти інтернет-ЗМІ, використовуючи мобільні пристрої, такі як планшетні комп'ютери і смартфони. Проведені організацією опитування говорять про те, що власники мобільних пристроїв, які відвідують з них новинні ресурси, дуже часто (в 80% випадків) використовують і традиційні засоби - ПК і лептопи.

А ось тих, хто використовує для перегляду онлайнових засобів масової інформації пристрої трьох видів (персональні комп'ютери, планшетні ПК і комунікатори), набагато менше. За даними Pew Research Center - таких користувачів всього 5%.

Американці відзначають зростання відвідуваності сайтів інтернет-ЗМІ. За минулий рік це показник виріс на 17%. Близько 32% опитаних компанією Pew Research Center американців заявили, що застосовують на новинних сайтах засоби пошуку. 29% респондентів використовують новинні агрегатори, такі як Topix. Цікаво, що 9% відвідувачів новинних ресурсів переходять на них із соціальних мереж.

Треба сказати, що велику частину доходів від реклами в американському сегменті мережі (68%) у минулому році отримали кілька великих інтернет-компаній. Це софтверний гігант Microsoft, пошукова система Google, соціальна мережа Facebook, найбільший пошуково-розважальний портал Yahoo! і інтернет-компанія AOL.

 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора