Антигістамінні препарати при алергії: як зробити вибір?

  • Переглядів: 288


Антигістамінні препарати - це лікарські препарати, спрямовані на блокування рецепторів гістаміну - хімічної речовини в організмі, яка регулює сон і пробудження, а також здатна викликати алергічні реакції: набряк дихальних шляхів, порушення роботи шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи.

Існує кілька поколінь антигістамінних препаратів. У чому їхня відмінність і для чого їх застосовують?

До речі, якщо ви шукаєте безпечний протиалергічний препарат, то радимо перейти за даним посиланням https://nspdoma.com/fitopreparaty/hista-block вже зараз.


Антигістамінні препарати 1-го покоління


Медикаменти цього різновиду з легкістю долають перешкоду між кров'ю і головним мозком, за рахунок чого викликають сонливість і неуважність уваги. Ця група ліків має короткочасну дію, тому їх потрібно приймати кілька разів протягом дня.

Антигістамінні препарати 1-го покоління знижують напругу в м'язових тканинах людини, борються з симптомами алергії і можуть використовувати в якості анестетика. 

Антигістамінні препарати 2-го покоління


Відмінність препаратів другого покоління від першої групи полягає в тому, що у цих медикаментів немає седативного ефекту. Крім того, людина може приймати всього одну таблетку в день. Ці препарати більш активні, їх робота в основному спрямована на усунення алергічних реакцій. Саме ці препарати лікарі можуть призначити на тривалий термін лікування алергічних реакцій.
 
 

Антигістамінні препарати 3-го покоління


Дослідження і розробка антигістамінних препаратів не стоїть на місці. У чому ж перевага препаратів третього покоління?
Ліки цієї групи швидко всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту, тому дія препарату настає швидше. Не викликають звикання і не мають седативний ефект, тобто не викликають сонливості. Часто використовуються при лікуванні шкірних алергічних реакцій, свербіння і почервоніння.
 
Антигістамінні препарати всіх трьох поколінь можна придбати в аптеках.

Всі препарати мають протипоказання, тому перед застосуванням необхідне отримання консультації фахівця.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора