Як вибрати люстру і створити гармонійний інтер'єр

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 803

Освітлення відіграє найважливішу роль в житті кожної людини. Воно створює особливу атмосферу і здатне кардинально змінити інтер'єр. Чарівні властивості світла давно вже оцінили імениті дизайнери. Так, за допомогою оригінальної люстри можна змусити заграти яскравими фарбами будь-яку обстановку і навіть змінити зорове сприйняття простору. Як підібрати люстру, щоб спальня, вітальня, передпокій або кухня змінилися і стали дивним місцем для відпочинку ми розповімо в нашій статті.

 

Багатий вибір для самих різних стильових напрямків

Сьогодні у продажу можна зустріти величезний вибір люстр різних стилів і видів. Так, при бажанні можна підібрати класичні підвісні моделі, красиво декоровані куванням або ж кришталем, або ж елегантні пріпотолочние варіанти в стилі модерн або хай-тек. Особливим попитом останнім часом користуються технологічні та інженерні ноу-хау. Багато світових фабрики світла пропонують оригінальні моделі з вбудованим лід-модулями, керовані дистанційно за допомогою пульта, а також світильники, виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

До речі, в магазині http://www.brille.ua/ можна придбати якісні освітлювальні прилади за кращими цінами!

Як вибрати люстру: технічні особливості

Вибираючи люстру важливо враховувати висоту приміщення. Так, підвісні, громіздкі варіанти не варто використовувати в кімнатах з низькими стелями. Для затишних, маленьких приміщень варто розмістити невелику стельову люстру. Крім того, слід враховувати технічні характеристики, серед яких основні:

  • енергоспоживання;
  • наявність декількох режимів роботи;
  • особливості патронів;
  • використовувані джерела світла.

При виборі люстри перевагу слід віддавати енергоефективним моделям, які мають кілька режимів роботи і регулювання потужності. Патрони в світильниках можуть бути різними - керамічними, карболітовими або з термостійкого скла. Що стосується джерел світла, то більшість сучасних освітлювальних приладів можуть працювати з різними типами лампочок. Кращим вибором стануть світлодіодні джерела світла, адже вони характеризуються високою енергоефективністю і випускаються у великому асортименті патронів і колірних температур, що дозволяє вибрати ідеальний варіант в залежності від патрона і побажань.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора