Відкрився фонд ALT Web Capital

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1038

Новий фонд ALT Web Capital був сформований організацією ALT Web Groups, яка вже більше 10 років з успіхом функціонує на ринку інтернет-маркетингу. До складу проектів компанії входять сервіс реклами серед всіх соціальних мереж Social Trask, рейтинг компаній Seo «Хто просуває», система з автоматизації просування сайтів MegIndex і багато інших.

Реалізація та пошук проектів, які мають реальні амбіції в галузі електронної комерції та інтернет-маркетингу, стало основним напрямком діяльності венчурного фонду. В першу чергу фонд цікавиться новими SaaS-рішеннями, які зможуть відкрити нові локальні і глобальні ринки.

Фонд буде інвестувати кошти в проекти в періодах Pre-Seed і Seed в обсягах від 10 тисяч до 400 тисяч доларів. Фонд також зацікавлений в придбанні різних процентних часток у проектах, які зможуть вийти на прибуток, і надалі будуть гарантувати стабільний і регулярний дохід. ALT Web Capital на відміну від безлічі інших фондів розглядає проекти, які спрямовані на невеликі ринки, розмір яких становитиме від 2 мільйонів доларів, що володіють великим потенціалом.

Якщо ви зовсім незодавно стали водієм, тоді вас можуть зацікавити основные типы дорожных светофоров, про які ви детально можете дізнатися на сайті etx-spb.ru


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора