Як вибрати акумулятор для ноутбука?

  • Переглядів: 275

Яким би високим якістю не відрізнялося пристрій, рано чи пізно воно може вийти з ладу, і постане питання про заміну тієї чи іншої складової. Великим попитом користуються акумулятори та матриці для ноутбуків. Сам по собі ноутбук може працювати бездоганно, але його акумулятор вже через деякий час просто перестає тримати заряд, що свідчить про необхідність його заміни.

З огляду на деякі особливості, обрати акумулятор для ноутбука не складе великих труднощів:

1. Модель пристрою. Перше на що слід звертати увагу, вибираючи акумулятор - модель ноутбука. Найбільш відповідною є оригінальна батарея, яка спеціально розроблена виробниками для цього пристрою. У цьому виді запчастин взаємозамінні акумулятори можна зустріти досить рідко.

2. Технічні характеристики. Основними характеристиками є ємність, загальний час автономного функціонування, осередки, а точніше їх кількість, і напруга. Показники можуть бути різні, в залежності від здатності батареї зберігати заряд і утримувати його. Оптимальним показниками є показник напруги в 3,6 В.

3. Основні типи. Всього існує три типи акумуляторів - це літієво-полімерний, літієво-іонний і нікель-металогідридний. Сучасні моделі акумуляторів мають велику продуктивність, в порівнянні з застарілими моделями. Літієво-полімерний акумулятор здатний зберегти більшу кількість енергії і утримувати її значно більшу кількість часу.

Ще одна перевага даних пристроїв полягає в тому, що вони здатні приймати будь-яку форму. Але навіть у сучасних моделей є один недолік - наявність чутливості до сили струму.

Бренд або нижча ціна?

Іноді постає вибір між фірмовими батареями і більш дешевими аналогами, але від звичайних маловідомих виробників. В цьому випадку слід орієнтуватися на необхідні характеристики. У деяких ситуаціях, якщо модель ноутбука застаріла, покупка неоригінальною батареї є єдиним виходом з положення. Крім того такі батареї також можуть мати досить велику ємність.

Таким чином, вибираючи зарядний пристрій, необхідно пам'ятати про те, що відповідний акумулятор для ноутбука має гарну ємністю і достатнім для роботи напругою. Всі ці показники можна побачити на самому акумуляторі, вони там завжди вказуються виробниками.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора