Вибираємо чоловічі труси

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1177

Труси - той предмет нижньої білизни, який повинен бути не тільки зручний і приємний тілу, але ще і модний. У даній статті буде описано все різноманіття чоловічих плавок і кожен вид окремо.

Основні відмінності чоловічої нижньої білизни складаються в таких характеристиках, як колір, тканину і крій. Крім того, прийнято класифікувати даний елемент по різновиди. Чоловічі труси можуть бути як відкриті, так і закриті. Найбільшу популярність мають боксери, які вважають за краще носити багато чоловіків, які проживають на заході. Зовні боксери виглядають, як шорти з високою посадкою і ширінкою в області дітородного органу.

Зверніть увагу, що якісні мужские трусы в Briwool.com.ua ви можете придбати за найвигіднішими цінами на ринку!

Довжина може варіюватися і бути ультракороткою, звичайною або, навпаки, мінімальною. Що стосується ширини, в чоловічого пляжного і спортивного моді зустрічаються зразки як припасовані, так і вільні. Щільні боксери підходять для представників сильної статі атлетичної статури, а більш вільні, навпаки, покликані маскувати недоліки чоловічої фігури. Як називаються всі моделі трусів, буде описано далі.

Що стосується матеріалу пошиття, найвигіднішим варіантом вважаються «дихаючі» тканини, а саме льон і бавовняна тканина. Останній варіант відмінно вбирає біологічні рідини, що особливо високо цінується спортсменами.

Експерти спортивної моди стверджують, що боксери облягає типу ідеально підходять для поєднання з модними в цьому сезоні обтягують джинсами і брюками.

Вільні боксери віддалено нагадують знайомі багатьом сімейні труси, які трохи модернізовані і мають невеликі виточки по краях. Через дані виточки дуже добре проникає кисень, що дозволяє значно поліпшити кровообіг в області малого тазу чоловіка. Поєднуються такі труси просто ідеально з широкими брюками спортивного плану, джинсами і шортами.

Труси, схожі на шорти, так само мають невелику облягання в області сідниць, а в зоні стегон, навпаки, «штанини» тільки розширюються. Спереду дана модель чоловічих плавок має злегка завищену талію. Називаються дані труси - джок.

Нижня білизна для занять велосипедним спортом теж має місце бути, це доводять труси велосипедного типу. Зовні дана модель нагадує звичайні труси-боксери, але тканина використовується більш щільна. Дуже часто такі труси шиються з лайкри і еластану.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора