Мова програмування Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 852

Експертами компанії Symantec було виявлено, що зловмисники при написанні шкідливих програм все частіше стали вдаватися до використання мови Go від Google, розробленого на початку 2007 року.

 Виявили задіяння Go при аналізі шкідливого файлу GalaxyNxRoot з розширенням exe. Згідно з даними дослідження, вірус, потрапляючи в систему, встановлює два файли на ПК - троян, який "вбиває" і знищує всі ваші дані, і бекдор, що дозволяє здійснювати завантаження певного зашифрованого файлу бібліотеки з сервера зловмисників.

Поки троян робить спроби поцупити інформацію про комп'ютер і всіх процесах, запущених в системі, 2-а частина вірусу займається розшифровкою завантаженої бібліотеки, одночасно зашіфровивая файли вихідного коду, аудіо-відео файли, а також більшість файлів, знайдених на даному комп'ютері. Якщо поставлене перед вірусом завдання завершилося повністю і успішно, то весь зашифрований матеріал підлягає збереженню в тимчасову папку. Експерти відразу уточнили, що в цьому випадку відновлення файлів стає практично неможливим.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора