Керівництво «ВКонтакте» знайшло «лазівку» в законодавстві про авторське право

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1464

Адміністрація соцмережі «ВКонтакте» планує знайти вихід з їх проблеми, що склалася, пов'язаної з авторськими правами на розміщені в ресурсі аудіо-та відеокомпозиції, впровадивши віртуальний грошовий оборот. Віртуальні money зараховуватимуться авторам аудіо-та відео творів, а також іншого контенту у вигляді like-пожертвувань.

Як повідомляють різні інформаційні джерела, 1 одиниця віртуальної валюти буде прирівняна до вартості одного користувальницького голосу, еквівалентного 10 рублям. Like-грошики планується перераховувати на рахунок учасника, з яким при накопиченні якоїсь фіксованої суми, керівництво соціальної мережі укладе угоду і видасть кредитну картку.

Пожертвування в підсумку перейдуть спільноті або безпосередньо користувачеві, без розбивки на окремі пости. Роблячи репост, прив'язка до першоджерела збережеться. Слід зазначити що адміністрація «ВКонтакте» планує зберегти таке право і для тих користувачів, які викладають у соцмережу і свої власні «творіння». На «перекупників» таке правило поширюватися не буде. Стимулом до настільки рішучого кроку-нововведенню стало прийняття Держдумою закону про боротьбу з Internet-піратством, який вступить в законну чинності 1 серпня 2013 року.

Також однією з причин стало те, що недавно в мережі заблокували велику кількість композицій зарубіжних артистів і користувачі соціальної мережі неодобрили цей факт.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора