Відключення сигналізації автомобіля

  • Переглядів: 550

Особливо засмучують ситуації, коли на технічно абсолютно справний автомобіль, нехай навіть новому, все одно неможливо здійснити заплановану поїздку. Заважає цьому охоронний комплекс автомобіля, який покликаний захистити машину від викрадачів, але іноді, з вини дефекту, допущеного при виробництві або установці, а може і яке проявилося через тривалу експлуатацію, не дозволить завести автомобіль або рушити з місця не тільки викрадачеві, але навіть господареві.

Основні симптоми несправності сигналізації такі:

  • Автомобіль не знімається з режиму охорони;
  • Автомобіль не реагує на натискання кнопок брелока сигналізації;
  • Крім перерахованого вище, двигун не запускається.

Список організацій, що пропонують установку будь-яких сигналізацій в будь автотранспортні засоби, неймовірно широкий, але в даному випадку буде потрібно залучення фахівців іншого профілю. Складність часто полягає в тому, що невідомо місце монтажу електронного блоку пристрою проти комплексу в автомобіль і спосіб його підключення до електронних блоків машини.

Сайт https://avtoritm24.ru/alarm пропонує послугу відключення сигналізацій з виїздом співробітника цілодобово в будь-яке місце міста і області. У найкоротші терміни фахівець відновить працездатність автомобіля, навіть якщо були використані нестандартні (авторські) способи захистити автомобіль від викрадення. При цьому весь демонтаж пластика буде проведений без ушкодження кріпильних елементів, а після проведення робіт, початковий стан елементів автомобіля і кріплення буде відновлено з використанням сучасних і якісних витратних матеріалів.

Cигнализация, вийшовши з ладу, блокує запуск двигуна, розмикаючи штатні електричні ланцюги. У даній ситуації недостатньо розшукати і видалити центральний блок протиугінного комплексу, а й відновити ланцюга, пов'язані з блоком (в салоні автомобіля і в моторному відсіку). Ще більш ускладнити завдання можуть радіомодулі, здатні розмикати ланцюга електронної системи управління уприскуванням, не маючи керуючих проводів, з'єднаних з сигналізацією.

Вартість залежить від складності видалення пристрою проти комплексу, від марки, моделі автомобіля.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора