У минулому році інтернет-реклама принесла рекордні прибутки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1319

За даними Interactive Advertising Bureau, реклама в глобальній мережі в минулому році продемонструвала серйозне зростання. Найбільше зростання було відзначено в третьому кварталі 2012 року. Прибуток від надання рекламних послуг в цей період досяг 9.3 млрд. доларів. Зростання склало 18% в порівнянні з третім кварталом 2011 року.

За словами Рендалла Ротенберга, президента IAB (Interactive Advertising Bureau), вперше за всю історію інтернет-індустрії інвестиції в онлайн-маркетинг і рекламу принесли подібний результат. Ротенберг зазначив, що сьогодні для залучення споживачів, що є активними учасниками соцмереж і спільнот, найбільш ефективний саме інтернет-маркетинг. Цікаво, що в поточному році експерти очікують зростання цін на надання рекламних послуг. Причому найбільш істотним цей ріст виявиться саме в сегментах онлайн-реклами та інтернет-маркетингу.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного аудиторами Ebiquity. Фахівці цієї компанії прогнозують 13-відсоткове зростання вартості контекстної реклами, і 14-відсотковий - для медійного сегменту. Втім, з огляду на зростаючі показники конверсії, подібне зростання видається цілком виправданим.

Друзі сайту: сниму квартиру в Киеве посуточно - вам поможет сайт kiev.vlasne.ua, где есть много предложений по аренде жилья.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора