Вартість Apple знизилася на 6%

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1571

Вартість цінних паперів компанії Apple за підсумками торгів за результатами торгів 5 грудня знизилася більш, ніж на 6%. Інформаційне агентство Reuters стверджує, що це найбільший спад вартості в рамках одного дня, зафіксований за останні 4 роки. Варто відзначити, що капіталізація «яблучної» компанії нині становить 506.84 млрд. доларів, тобто на 35 млрд. менше, ніж до падіння.

В цілому, якщо брати в якості точки звіту вересень, падіння склало 24%. Нагадаємо, що вересні акції компанії встановили рекорд в ціні - 705.07 долара за один цінний папір. Фахівці пов'язують падіння котирувань зі свіжим прогнозом International Data Corp. У ньому повідомляється про те, що частка компанії на ринку планшетних ПК за результатами 2012 знизиться до 53.8%. Нагадаємо, що в 2011 році цей показник становив 56.3%. У свою чергу, основні конкуренти планшетів Apple, планшетні ПК на базі Android збільшать свою присутність на ринку до 42.7%, проти торішніх 39.8%.

Цікаво, що навіть не зважаючи на зниження капіталізації компанії Тіма Кука, вона все ще перебуває на першому щаблі в рейтингу найдорожчих публічних компаній планети. На другому місці ExxonMobil, капіталізація якої досягає 402 млрд. доларів. PetroChina з 248.5 млрд. - на третій позиції.

Друзі сайту: доставка грузов в пензу


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора