Вибір якісних запчастин

  • Переглядів: 301

Витрати на утримання автомобіля стають все вище. Це пов'язано як з інфляцією, так і з експлуатаційними властивостями автомобіля.

Чим більше ви експлуатуєте свій транспортний засіб, тим частіше доводиться робити огляди та ремонти, купувати запчастини Рено Трафік http://renaultmaster.com.ua/ua/products/renault/trafic. В даному випадку вже точно не варто економити на ремонті Рено Трафік або Опель. А ми якраз будемо говорити про ці двох марках авто - Opel і Renault. Ви можете заощадити на покупці запчастин, аж до бампера на Опель Віваро. Як це зробити?

Один з кращих способів - знайти магазин з найнижчою націнкою і широким асортиментом товарів. Тоді ви в разі будь-якої поломки будете знати, куди звернутися, щоб не переплачувати. Хороший варіант - розбірка Рено Канго. Це можливість купити запчастини Renault Kangoo, нехай і б / у, але гарної якості за дуже вигідною ціною. Альтернативний варіант авторинку і інших точок продажів - Інтернет-магазини. Ми з'ясуємо, наскільки вигідно і швидко купувати онлайн. Звичайно, не забудемо сказати і про ризики, з якими пов'язана покупка через Інтернет.

Інтернет-магазини: вигода й ризики

1. Асортимент. Ви прекрасно розумієте: чим ширше буде асортимент запчастин Рено Трафік, Опель, тим зручніше буде співпрацювати з магазином. Цьому цілком сприяє і розбірка Рено Канго і інших моделей. Наприклад, асортимент Інтернет-магазину RenaultMaster дуже широкий. Такий асортимент вийшов в результаті реалізації не тільки нових, але і б / у запчастин. Тому до такого продавця дуже зручно звертатися. Він може запропонувати, наприклад, і новий двигун Рено Трафік, і б / у двигун. Тому у вас буде вибір. А з огляду на велику різницю в ціні між новими і б / у запчастинами, економія може виявитися суттєвою.

2. Ціни. На які ціни розраховувати, якщо ви збираєтеся купувати запчастини Рено Трафік або Опель в Інтернеті? Орієнтуйтеся, що передній бампер Опель Віваро може коштувати близько 75 доларів, форсунка Рено Трафік 1.9 обійдеться близько 220 доларів, а якщо вам потрібен некомплектний двигун Рено Трафік 1.9 (б / у), то орієнтуйтеся на вартість 70 доларів і вище. Весь діапазон цін на запчастини вказати непросто, адже в кожному магазині вони різні. Одне, що можна відзначити: в Інтернет-магазинах ціни на 5-10% вигідніше, ніж на авторинку.

3. Економія часу. До речі, це теж істотний нюанс. Якщо ваш автомобіль в ремонті і вам ніколи ходити по авторинку і по спеціалізованих магазинах, а на СТО немає потрібних запчастин, швидше за все - зробити замовлення через Інтернет. Важливо знайти магазин, асортимент якого широкий і який реалізує все - від двигуна до бампера Опель Віваро. Тоді вам не потрібно кожного разу звертатися до іншого продавця. Досить зайти на сайт магазину, де ви постійний клієнт і зробити замовлення. Воно приїде максимум через день або два і буде доставлене в зазначене вами місце.

4. Ризики. Основний ризик пов'язаний з розбіркою Рено Канго, тобто з купівлею б / у запчастин. Важливо співпрацювати тільки з тими магазинами, які дають гарантію на свій товар. Тоді ви уникнете усіляких ризиків.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора