Як вибрати подарунок на Новий рік

  • Переглядів: 695

Розповімо, що подарувати на Новий рік мамі, у якої вже все є, як перестати купувати чергові подарунки і що робити, якщо бюджет перед святами тріщить по швах.

Ідеальний варіант - запитати безпосередньо, але іноді цей спосіб не працює.

Що подарувати на Новий рік мамі, якої «нічого не треба»

На пряме запитання отримуєте незрозумілий відповідь типу «кращий мій подаруночок - це ти», «перестань витрачати гроші», «нічого не купуй», значить, мама не хоче обтяжувати і без того вічно зайняте (безгрошове) дитя або їй ніколи про це подумати.

Якщо ви самі з мамою не живете, то знадобиться інсайдерська інформація. Запитайте тата, а ще краще - сестру, яка живе з батьками, що подарувати мамі. Якщо це неможливо, доведеться думати самостійно.

Ідея як вибрати подарунок на новий рік №1. Банальне увагу. На сайтах з психології пишуть «Не відкуповуйтеся від дітей, даруєте не подарунки, а увага», звучить банально, але це правда і відноситься не тільки до дітей, але і до всіх близьким.

Олена не бачила маму три роки, поїхала на Новий рік в рідне місто, накупила батькам подарунків, але саме свято і довгі канікули провела зі старими шкільними друзями і подругами. За формою вчинок Олени правильний, а за змістом - ні.

Розумієте, що мало часу проводите з мамою - запропонуйте спільний шопінг і покупку мамі подарунка, замість того, щоб принести готовий «черговий» варіант. Між примірки заходьте в кафе, посидьте, як старі подруги, обговоріть новини, попліткувати.

Якщо даруєте мамі новий планшет або смартфон - не забудьте встановити додатки для спілкування, попитом у мам користуються Однокласники, Skype і Viber.

Ідея №2. Дрібнички зі змістом. Якщо мамі і раніше було нічого не треба, то сувенірів у неї повно. Чи не зорієнтований дарувальник купує непотрібні подарунки. Щоб не уподібнюватися такому дарувальнику, в непрактичні подарунки вкладайте сенс.

Одна ялинкова іграшка, але з сімейної фотографією, краще, ніж стандартний набір.

Подарунки з сімейними фотографіями не валяються по дому, вони нагадують, змушують посміхатися, ностальгувати і відчувати себе щасливими.

Сувенір з дарчим написом «улюбленої матусі Оле» тепліший і душевний, ніж без неї.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора