Нові патенти Apple і подробиці про iWatch

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1652

 

Буквально щотижня з'являється все нова і нова інформація від Apple, яка, хоч і побічно, але підтверджує чутки про те, що в найближчому майбутньому будуть випущені спеціальні наручні годинники від Apple під назвою iWatch. Першим «дзвінком» послужило те, що Apple запатентувала технологію гнучких дисплеїв, які, швидше за все, будуть використані в новому гаджеті (за концептуальними фотографіям, які гуляють в мережі, ясно, що годинник будуть не квадратними, як у багатьох конкурентів, наприклад Sony, а будуть мати вигнуту форму, для цього, а також для WOW-ефекту корисно мати вигнутий дисплей - до того ж це буде одним з перших масових пристроїв із зігнутим дисплеєм, та ще й на носимом гаджеті - загалом слід очікувати безліч обговорень, засуджень, вихвалянь та інших емоцій від тих, хто небайдужий до Apple і їх гаджетам).

І ось ще одна цікава новина - за останніми даними Apple запатентували ще один пристрій - гнучкі акумулятори, які можуть бути використані в багатьох пристроях (планшетах, калькуляторах, наручних годинниках і навіть смартфонах). Нова розробка виглядає наступним чином - кілька шарів пластику й окремі «елементи», які з'єднані між собою (якщо прибрати один з них з будь-якого краю - робота акумулятора не порушиться).

Таким чином, можна випускати акумулятор цілої «стрічкою», а виробники вже на місці будуть розділяти їх на необхідну кількість. Буде дивно, якщо в майбутньому, коли буде офіційно оголошено про випуск iWatch (до речі - домен з таким apple також зареєструвала), однак виявиться, що новий, запатентований акумулятор там не використовується.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора