IBM представила в Росії сервери на базі процесорів Power7+

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 882

Найстарша IT- компанія світу IBM вивела на російський ринок серверів нові рішення на базі нових процесорів Power7 + . Відтепер представляють верхній ціновий сегмент сервери Power 770 і Power 780 і вони вже доступні і в РФ . Від попереднього процесора Power7 новинка відрізняється новим техпроцесом 32 нм , а також збільшення кеш - пам'яті третього рівня до 10 мб для кожного ядра. Крім того , частота процесора збільшена до 4.4 Ггц , а на одному ядрі тепер можна запускати до 20 віртуальних машин.

При цьому використання технології embedded DRAM ( eDRAM ) дало можливість удвічі збільшити число транзисторів при збереженні площі поверхні кристала. Для прискорення шифрування та забезпечення високого рівня безпеки використовуються додаткові акселератори . Що стосується серверів на базі процесора нового покоління , вони позиціонуються IBM , як системи для баз даних великих масштабів , а також як сервери для масштабних сервісів обробки транзакцій , тобто для відповідальних і високонавантажених систем .

Сервери Power 770 розраховані на використання 64 ядер , а Power 780 - на 128 процесорних ядер. У IBM , стверджують , що з часом на нові процесори будуть переведені сервери початкового і середнього рівня . Теперішній час IBM працює над чіпом Power8 , на думку експертів , реліз цього процесора може відбутися вже в 2013 році. Варто відзначити , що сьогодні в РФ стали доступні сервери Power 750 , відомі використанням у складі суперкомп'ютера Watson .


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора