Гугл покращив пошук ліків

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 985

Корпорація «Google» попрацювала над поліпшенням процесу пошуку за запитами про медичні речовини. На даний момент стало набагато простіше відшукувати і отримувати інформацію про ті препарати, які цікавлять користувачів пошукової машини Гугл.

Вас можуть зацікавити читы на варфейс, які ви можете дізнатись на forum-haxs.ru

Розробники компанії зробили базу Графа знань ще ширше шляхом додавання в неї даних про медичні препарати. Причинами такої модифікації стали давні спостереження програмістів. Їх результати відзначали дуже велика кількість пошукових запитів, які прямо чи опосередковано стосувалися лікарських препаратів.

Інформацією могли бути і безпосередньо властивості речовин та їх побічні ефекти, так само як і фармацевтичні компанії, в яких можна купити необхідні ліки. Коли фахівці Гугл вносили додаткові дані, вони поставили собі за мету також дати користувачам доступ до корисної стовідсотково правильної інформації. При цьому вони подбали про захист від недобросовісної мережевий неправди. У базу увійшли тільки ліки, схвалені американськими фахівцями з контролю якості медичних препаратів. Але при цьому вся інформація Гугла - довідкова і не є рекомендаціями.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора