У компанії VMware буде зміна керівництва

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1532

Представники компанії VMware офіційно інформують про майбутню (1 вересня нинішнього року) зміну керівництва. Посаду генерального директора займе Пет Гельсінджер. Він прийде на зміну Полу Марітцу, робота якого пов'язана з майбутньою реструктуризацією бізнесу.

Пол Марітц продовжить свою роботу в VMware в якості відповідального за нові технології і залишиться членом ради директорів. Він заявив, що з упевненістю передає кермо влади в руки такого успішного адміністратора, як Пет Гельсінджер. Сам же екс-директор має намір тепер повністю присвятити себе роботі над новими стратегіями ЕМС і над створенням інноваційних хмарних додатків.

Нагадаємо, що новий керівник компанії має тридцятирічний досвід роботи в Intel, де займався архітектурою середовищ віртуалізації і хмарними обчисленнями. Він обіймав посаду віце-президента, а згодом і директора Intel Digital Enterprise Group. В даний час компанія VMware міцно утримує лідируючі світові позиції в сфері програмного забезпечення з використанням стандартизованих компонентів апаратного обладнання. За підсумками другого кварталу поточного року її дохід склав 1,123 млрд. доларів.

Друзі сайту: как зарабатывать в интернете


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора