У Росії інтернету довіряє набагато менше людей, ніж телевізору

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1263

Соціологічні дослідження ВЦВГД, показали, що більшість росіян, а точніше 60% з усієї маси опитаних, проявляють більшу довіру телебаченню, ніж інформації з Інтернет джерел. Порядком 23% мають більш сучасні уподобання і дізнаються новини з мережі. Серед опитаних були різні вікові категорії та верстви суспільства, так жителі сільської місцевості в 67% випадках воліють телебачення, літні росіяни віддають голос за ТБ 76%, люди з невисоким рівнем освіти воліють телевізор у 74% з 100.

Друзі сайту: якщо ви хочете придбати якісні межкомнатные двери недорого, вам варто довіритись компанії Інтерлок, яка надасть вам продукцію найвищої якості за доступною ціною!

Тим не менш, За інтернет ресурсами в 50% випадках, молодь у віці до 24 років, люди, які мають вищу освіту віддають перевагу інтернету на 32%, а жителі обох столиць Росії воліють мережу в 35% випадках. Що ж відносно довіри, то тут є невелика особливість. У те, що інтернет має правдиву інформацію вірять порядком 44% громадян, які в більшості своїй активні користувачі мережі, проте багато людей, які так само часто використовують інтернет і є досвідченими користувачами, воліють вірити на слово теледиктори.

Таких людей в загальній кількості налічилося близько 45%, що є значним кількістю. Дане опитування було проведено в Липні цього року. Опитано було 1600 чоловік, які проживають у 130 населених пунктах Російської Федерації. Єдине - невідомі дані про опитуваних, можливо, велика частина з них була за 30 - в даній віковій категорії "інтернет" не такий популярний, як у молодих людей, які тверезо оцінюють інформацію, що надходить з будь-якого джерела і не вірять сліпо "жовтим заголовкам".


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора