Свинка Пеппа принесла вибачення за расистських хакерів на своїй сторінці в Facebook

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1546


Дитячий серіал Peppa Pig - «Свинка Пеппа» - вибачилася за расистські та непристойні коментарі, залишені неназваними зломщиками в одному тематичному обліковому записі мультика в Facebook. Принесені вибачення опублікували на офіційному акаунті мультфільму в соцмережі. 17 червня хакери зламали сторінку парку розваг Peppa Pig World. На сторінці було опубліковано багато расистських і непристойних жартів, а серед них і посилання на дослідження перевагах в партнерах представників різних національностей.

Крім цього, там з'явилася невідома смс-переписка, де молода людина грубо посилала дівчину, яка його зрадила, до біса. The Guardian повідомляє про заяву представників Peppa Pig про те, що поки вони не можуть видалити ні пости, ні сторінку цілком, так як зломщики повністю її контролюють. Невідомі хакери переконали адміністрацію Facebook, що вони і є офіційними представниками одного з розділів Peppa Pig World. Пізніше нотатки сторінки Peppa Pig World у Фейсбук стали недоступні.

Через напади хакерів останнім часом все більше сторінок у Фейсбук страждають.

Перша серія мультиплікаційного фільму Peppa Pig була запущена в 2004 році у Великобританії. Навчальний мультфільм оповідає про пригоди свинки Пеппі п'яти років і її родини. Цей серіал - одна з найпопулярніших дитячих програм Великобританії. 

Друзі сайту: вас можуть зацікавити горящие туры из Киева в найкращі місця на планеті, в які ви можете потрапити за низькими цінами і при цьому залишитесь задоволеним подорожжю і наберетесь безліч позитивних враженнь по дорозі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора