Сучасні можливості комп'ютерних ігор

  • Переглядів: 775

Комп'ютерні ігри можуть дуже сильно заспокоювати організм після важкого трудового тижня. За допомогою ігор можна розслабитися, відпочити. Але, найголовніше, що за допомогою ігор передається цікавий сюжет, який можна повністю дізнатися після проходження, і головним героєм буде саме гравець. Адже гравець сидячи перед екраном комп'ютера управляє персонажем, виконуючи різні завдання і рухаючись далі по сюжетній лінії.

Чи не для всіх гравців важливий сюжет, деяким хочеться просто кілька годин ні про що не думати, намагаючись виграти якийсь матч. Але в цьому випадку, важливим елементом виступає графіка гри. Висока роздільна здатність картинки приємно будь-якому гравцеві.

До речі, вас можуть зацікавити коди на GTA: Vice City, адже ця гра також досі користується популярністю, хоч і була презентована багато років тому.

Сучасні комп'ютерні потужності дозволяють розробникам створювати дійсно гарні ігри, але при цьому додавати величезний сюжет з великою картою світу, за яким можна подорожувати кілька годин, днів, а то і місяців, постійно знаходячи щось нове.

Нові технології постійно впроваджуються в комп'ютери, і окуляри віртуальної реальності Htc vive не стали винятком. За допомогою даного девайса, гравець може повноцінно зануриться в гру, отримати масу нових відчуттів, які неможливо отримати перед монітором комп'ютера.

Основна особливість цих очок в тому, що для гри необхідно постійно рухатися, а не сидіти перед монітором. А щоб гра повністю уловлювала всі рухи, необхідно встановити по периметру ігрової зони базові станції Vive. Пристрій сканує ділянку кімнати, на яку направлено, і в якому знаходиться сам гравець. Таким чином, станції повністю передають рух гравця у віртуальний світ, і персонаж рухається так само. Крім того, якщо гравець використовує спеціальні трекери для більш точного руху рук, ніг або інших аксесуарів, начебто ігрового пістолета, то базові станції вловлюють і їх руху без будь-яких проблем.

Сам пристрій підключається до комп'ютера за допомогою дротів і повністю дублює картинку з монітора. Однак, для тих, кому не подобаються дроти, можна встановити спеціальний адаптер, що дозволяє підключитися по бездротовому зв'язку, і повноцінно насолоджуватися грою.

Нові технології для комп'ютерних ігор значно досягли успіху в зануренні гравця в віртуальну реальність. Однак, таким чином можна змусити постійно знаходиться в русі, що дуже корисно для всіх м'язів. Та й гравець особливо не помітить всіх цих навантажень, коли буде перебувати в віртуальному світі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора