Що необхідно для гарного здоров'я чоловіків

  • Переглядів: 619

Серцево-судинні захворювання традиційно вважаються патологіями похилого віку. Однак все частіше звертаються зі скаргами на підвищений тиск люди 35-40 років, особливо чоловіки. До того ж помолодшали і сечостатеві недуги, наприклад простатит. Якщо ж людина веде малорухливий спосіб життя, то неминучі опорно-рухові хвороби і ожиріння. Тому лікарі дають 5 простих рекомендацій, дотримання яких піде на користь кожному чоловікові:

  • Правильно харчуватися.
  • Вранці виконувати зарядку.
  • Відмовитися від шкідливих звичок (куріння, алкоголь).
  • Вести регулярне статеве життя.
  • Уникати негативних емоцій.

Куріння - це причина скорочення життя в цілому і виникнення серцево-судинних захворювань зокрема. Справа в тому, що утворюється при горінні чадний газ настільки міцно зв'язується з гемоглобіном, що еритроцити просто перестають виконувати свою функцію. Результатом нерідко стає анемія, яка веде до недостатнього постачання клітин киснем - гіпоксії.

Спиртні напої рекламуються засобами масової інформації як продукти харчування, нешкідливі в малих дозах. Напевно, кожен помічав, що після виснажливої праці невелика кількість алкоголю розслабляє все тіло. Тому людині і здається очевидною корисність такого «продукту», однак найчастіше захід не обмежується 50 грамами. Дослідження авторитетних учених підтверджують наркотичну природу алкогольної залежності, незважаючи на запевнення міністрів економічного розвитку, яким, до речі, вельми вигідно тримати свій народ на короткому повідку.

Як же діє алкоголь на організм? Перш за все, він склеює еритроцити. В результаті тканини відчувають кисневе голодування, як це відбувається при палінні. Особливо страждають нервові клітини, що провокує порушення в роботі мозку (пам'ять, адекватне сприйняття навколишньої дійсності і т.д.). Тому не потрібно шукати розслаблення в спиртних напоях, адже шкоди організм отримує набагато більше, ніж користі навіть від малих кількостей алкоголю.

Регулярне статеве життя позитивно позначиться на стані сечостатевих органів і психічному здоров'ї, а про потенцію ви детальніше можете почитати на сайті. Секс - це природна потреба представників як сильної, так і слабкої статі. Тривале утримання нерідко провокує у чоловіків застій сперми, який здатний привести до простатиту і подібним недугам. Але не варто кидатися в крайності: безладні зв'язки тільки підвищують ризик зараження венеричними інфекціями. До того ж на стан сечостатевої системи (та й м'язів, і кісток, і хрящів) безпосередній вплив надають продукти харчування, оскільки саме через них організм отримує необхідні мікро- та макроелементи.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора