Плазмотерапія: особливості процедури

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1230

Одна з основних завдань косметології - використання внутрішніх ресурсів організму з метою регенерації. Лазеротерапія, наприклад, виконується з метою незначного пошкодження шкіри і активізації таким чином її регенеративних механізмів. Плазмотерапія - інноваційна в медицині технологія, яка сприяє активному відновленню шкірних покривів виключно завдяки силам власного організму. Дана методика використання власної крові людини довгий час застосовувалася для прискорення загоєння ран і пошкоджень м'язів і зв'язок.

Як працює плазмотерапія

Плазмотерапія має англійську абревіатуру PRP (Platelet Rich Plasma), що в перекладі означає "збагачена тромбоцитами плазма". Кров людини складається з формених елементів і рідкої частини - плазми, яка містить різні білки, мікроелементи, фібрин, фактори згортання. Тромбоцити широко відомі як формені елементи крові, що відповідають за процеси утворення згустку. Однак, вони також містять сотні білків-факторів росту, які активізують процеси клітинного ділення і омолодження. Суть процедури плазмотерапії для особи і інших шкірних областей полягає в паркані з периферичної вени 10-15 мл крові.

Пробірка з кров'ю поміщається в спеціальний апарат - центрифугу, де відбувається сепарація клітин від рідкої частини крові. Потім проводиться ін'єкція отриманого розчину в проблемні з точки зору старіння ділянки шкірного покриву. Вміщені в цих кров'яних тільцях чинники зростання активують дермальні фібробласти - компоненти, які відіграють ключову роль у підтримці здоров'я пружності шкіри. Активна робота дермальних фібробластів призводить до вироблення таких ремоделюючих шкіру компонентів, як колаген, молекули адгезії і цитокіни. Безпосередню роль в боротьбі зі зморшками грають і такі описані вище біологічно активні молекули, як чинники зростання, саме тому процедура Курасен така корисна.

Дослідницька робота італійських вчених, проведена в 2010 році, продемонструвала ефективність методики плазмотерапіі для особи в розгладженні зморшок, поліпшення текстури і еластичності шкіри. Плазмотерапія для волосся застосовується з метою зупинки їх випадання як у чоловіків, так і у жінок.

Особливості процедури

Багата тромбоцитами плазма вводиться в кілька проблемних місць особи шляхом множинних ін'єкцій. Кожне введення активізує клітинні компоненти в певному місці, приводячи до ефективного омолодження. Також дана методика використовується в проблемних зонах шиї, області декольте і рук.

Ціна плазмотерапії складається з вартості всього курсу лікування. Для отримання максимального ефекту необхідно послідовно виконати 5-6 процедур. Таке лікування є абсолютно безпечним, так як людині, по суті, вводиться частина його власної крові. Алергічні реакції або запальні зміни після проведення плазмотерапії особи або волосся описані не були. Вартість плазмотерапії себе повністю виправдовує, так як перші результати пацієнти помічають вже через тиждень після закінчення серії процедур. При необхідності цикл можна повторювати через місяць.

Плазмотерапія для обличчя та волосся знаходиться на високому рівні. Наша клініка оснащена всім необхідним для проведення процедури обладнанням, а фахівці-косметологи предметно вивчали особливості цього ремоделюючих втручання. Побічні ефекти практично відсутні. Невеликі почервоніння і крововиливи в області ін'єкції проходять протягом тижня. Вартість плазмотерапії для особи визначається наявністю сучасного обладнання, витратних матеріалів, в також фахівців, які професійно виконують ін'єкції.

Плазмотерапія або плазмоліфтінг - ефективна з точки зору доказової медицини методика омолодження. Помітний неозброєним оком ефект від процедури змушує пацієнтів нашої клініки не раз звертатися за повторним лікуванням.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора