Нова Xbox буде записувати останні 5 хвилин геймплея

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1238

Консолі наступного покоління вже анонсували як у Sony - нею стала, природно очікувана PlayStation 4, а також Microsoft представили свій Xbox, який отримав назву One. Навколо останньої консолі в інтернеті витало безліч чуток і припущень, також були цілком офіційні заяви представників Microsoft. Варто висловити подяку компанії за те, що вони змінили деякі свої рішення ще задовго до старту продажів Xbox One, які викликали бурю обурення серед шанувальників «коробки».

Друзі сайту: в інтернет-магазині дитячих товарів, ви можете придбати Лего City за доступними цінами!

Було безліч таких моментів - спочатку, нова версія Xbox для нормального функціонування «вимагала» виходу інтернет, хоча б 1 раз на день, пізніше, під натиском ком'юніті, в Microsoft зрозуміли, що це не подобається майбутнім покупцям, плюс до цього - у PlayStation 4 в цьому плані все крутіше, і «відставати» від головного конкурента, а також бути в чомусь гірше - взагалі не варіант. Через час Microsoft продовжує радувати нас все більш новими і крутими подробицями щодо «фішок» консолі. Так, на фестивалі Comic-Con, де була величезна кількість геймерів і любителів коміксів / мультфільмів, компанія повідала про те, що приставка зможе записувати 5 хвилин минулого геймплея.

Працює це таким чином - Xbox записує ваш ігровий процес весь час, проте на жорсткому диску зберігаються останні 5 хвилин, які ви можете зберегти назавжди, якщо захочете (дуже корисно буде для тих, хто хоче відобразити крутий момент або фраг в якій-небудь грі, особливо якщо він «пройшов»). Також доступна така штука, як миттєвий запис (якщо ви не можете вийти в меню і знаходитеся безпосередньо у грі) - вам достатньо «віддати» голосову команду і останні 30 секунд збережуться автоматично на ваш жорсткий диск.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора