Ліжко у вигляді машини

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 915

Ліжко для дітей у вигляді машини - мрія будь-якої дитини, адже в ній можна не тільки відпочивати, але й весело грати. Подібні вироби сьогодні представлені в широкому модельному ряді. Вони мають різне забарвлення, додаткові атрибути.

Різновиди ліжок у вигляді машин

За конструкцією ліжка машинки можна розділити на:

  • одноярусні - представляють собою низьке і зручне спальне місце, без гострих кутів і небезпечних пристроїв;
  • двоярусні - двох'ярусна ліжко машина проводиться у вигляді пожежного автомобіля, автобуса, великого джипа. Вони можуть виготовлятися для одного або двох дітей. У першому випадку ліжко має два спальних місця, розташованих одне над іншим. У другому варіанті ліжка-горища у вигляді машини на нижньому ярусі можуть доповнюватися диваном, полками, ящиками, столиком, шафою.

До речі, вас може зацікавити сайт, на якому ви можете придбати такі ліжка для ваших дітей за доступними цінами.

По стильовому оформленню такі меблі виготовляються з урахуванням статі дитини.

Для хлопчиків

Дитячі ліжка для хлопчиків у вигляді машини найчастіше стилізуются під гоночні авто. Вони прикрашаються світяться фарами і порогами, світлодіодами на колесах, функціональними дверима, які можна відкривати, спойлерами, які можуть служити одночасно і поличками, звуковими ефектами, пультом дистанційного керування.

Для дівчаток

Моделі для справжніх принцес - це ліжка-карети з декором у вигляді корон, великих коліс, з казковою дверцятами, вікнами і чарівної кабінкою. Красиво виглядає ліжко у вигляді ретро машини або кабріолета для дівчинки. Вони виготовляються найчастіше в білому, бузковому кольорі, прикрашаються старовинними фарами, колесами, малюнками у вигляді квітів, метеликів - всім, що сподобається маленьким леді.

Красива і яскрава ліжко машинка припаде до смаку багатьом дітям. З нею дитині легко буде розвивати свої фантазії, занурюватися у власний світ, а також комфортно і повноцінно відпочивати.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора