Інтернет-бізнес Великобританії відчув спад через Олімпіаду

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1636

За минулий місяць у Великобританії продажі через інтернет досягли 8.1% від сумарного обсягу продажів у роздріб. Таку інформацію оприлюднила Національна статистична служба країни (ONS-Office for National Statistics). Такий показник говорить про те, що співвідношення інтернет-продажів до загальної кількості досягло свого річного мінімуму.

Як повідомляє Office for National Statistics, такий розвиток ситуації в сегменті інтернет-комерції, очевидно, пов'язаний з Олімпіадою, яка, власне і відвернула британців від онлайн-покупок. Між тим, точних даних у місячному і річному обчисленні поки не повідомляється. Відзначимо, що інтернет-комерція є серйозним джерелом доходу у ВВП туманного Альбіону. Як повідомляє The Boston Consulting Group, два роки тому інтернет-бізнес приніс країні 8.3% ВВП. Це 196 млрд. доларів США, тобто більше, ніж в будь-якій іншій високорозвиненій країні.

Цікаво, що сумарний обсяг продажів за серпень в Англії знизився всього на 0.2%, хоча експерти очікували зниження на 0.4%. При цьому в річному обчисленні продажу вроздріб збільшилися на 2.7%. Цей факт можна пояснити тим, що Олімпіада стала певним стимулом для продажу спортивних товарів, взуття та одягу. Прийом чималу частку в продажу вніс Чемпіонат Європи з футболу, який викликав ажіотажний попит на футбольні майки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора