ХДС звинувачується у використанні «піратських» доменів для піару

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1585

Видання Handelsblatt повідомляє, що представники очолюваної канцлером Німеччини Ангелою Меркель партії ХДС були викриті в активній реєстрації доменних імен в період передвиборної кампанії в Північному Рейні-Вестфалії. Зокрема, в окрузі Ратінген відділенням партії ХДС був зареєстрований домен Піратської партії. Були також зайняті домени piratenratingen.de, piraten-ratingen.de і piratenparteiratingen.de. всі вони тепер ведуть на сторінку сайту ХДС в Ратінгене, де розміщена агітація на користь місцевого кандидата Вільгельма Дросте.

Доменні імена зареєстровані на ім'я колишнього голови ХДС Ратінген Удо Шекерманна, який в інтерв'ю Handelsblatt повідомив, що про реєстрацію на своє ім'я цих адрес чує вперше. Не зміг пояснити причин оформлення доменів на ім'я Ратінген Удо Шекерманна і заступник мера Ратінген Давид Люнг. Він лише поінформував ЗМІ про те, що метою реєстрації була демонстрація Піратської партії прогалин у їх роботі в мережі Інтернет, а також пообіцяв при необхідності безкоштовно делегувати доменні адреси «піратам».  

На думку представників Піратської партії, їх ім'я було використано ХДС в рамках передвиборної кампанії на свою користь. У зв'язку з цим сайт ХДС в Ратінгене був підданий хакерській атаці з боку прихильників «піратів».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора