Warning: session_start(): open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_vlmabo5e7pgr052bvpiusobk04, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/megabo02/myslinsky.org/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 260
Google допоможе ідентифікувати спам

Google допоможе ідентифікувати спам

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 727

Як відомо, спам, або нав'язлива реклама, сильно дратує і забиває собою корисні ресурси та коментарі. Тому боротьба з ним є найпершим завданням адміністрації ресурсу. Раніше на виявлення небажаних, або, т. Зв. «Поганих» посилань, йшло багато часу. Тепер за допомогою пошуковика №1 це завдання буде вирішено за короткий час. Не секрет, що деякі посилання несуть в собі віруси, здатні порушити роботу будь-якого сайту. Тому корпорація Google вирішила допомогти своїм безпосереднім клієнтам, розробивши оригінальну опцію для веб-майстрів.

Вас може зацікавити також новомодний гаджет для віртуальної реальності окулус рифт цена на який вас неодмінно приємно здивує!

Начальник відділу по боротьбі зі спамом корпорації Гугл Метт Каттс виклав на своїй сторінці навчальний відеоролик, сенс якого полягає в тому, що тепер розроблений додаток, що допомагає веб-майстрам ідентифікувати спам за посиланням. Тепер стане набагато легше відрізнити «погані» посилання від «хороших» і вичищати свої веб-сторінки від небажаної реклами. Каттс у відеоролику покроково виклав роботу нової функції, яка дозволяє веб-майстрам сортувати останні з відображених посилань на дві категорії. У разі виявлення проблемної посилання її негайно можна видалити.

Ще одну функцію корпорація Google планує запустити вже в поточному році. Функціонал її буде спрямований на допомогу контент-менеджерам у видаленні всієї сміттєвої інформації, яка з'являється при попаданні на сайт спам-ботів, порноботов та інших вредноносних скриптів. Як заявляють розробники Google, веб-майстрам будуть надані приклади поганих посилань, які можна зіставити з підозрілими лінками на своєму сайті. Після зіставлення буде легше виявити спам і видалити його в той же момент.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора