Google активно бореться зі спамом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1145

Пошуковик-гігант Google запустив великий проект під назвою «Як працює пошук», який буде показувати весь процес пошуку зсередини в інтерактивній формі, тобто показувати все від індексування та сканування сторінок до безпосередньо видачі результатів пошуку.

Друзі сайту: вас може зацікавити блефаропластика в Киеве, яку ви можете провести, якщо вам не подобаються ваші повіки і ви хочете їх підтягнути!

Досить великий блок проекту повністю присвячений боротьбі зі спамерами. У цьому блоці компанія демонструє кілька прикладів сайтів, які використовують агресивні технології спаму. Google виділив типи спаму, з яким ведеться боротьба:

- Прихована переадресація або/і маскування (пошуковим роботам і звичайним користувачам показують різний контент або ж юзерів переадресовують на сторінку, відмінну від тієї, що показали роботам).

- Зламаний сайт (власникам сайту необхідно відразу ж приймати заходи: ліквідувати всі уразливості в безпеці сайту і поудалять весь спам).

- Занадто велика кількість ключів та/або прихований текст.

- Припарковані домени (сайти, на яких дуже мало унікального вмісту, у зв'язку з цим пошуковик часто вже не додає їх в результат пошуку).

- Агресивний спам (розміщення згенерованого автоматично безглуздого тексту і вмісту, які скопійовані з інших сайтів, постійне або одноразове грубе порушення будь-яких рекомендацій пошукача для веб-розробників і/або маскування контенту).

- Провайдери з динамічним DNS, які розміщують спам і служби з безкоштовним хостингом.

- Неінформативні контент (дорвеи, партнерські сторінки, сторінки з скопійованим або згенерованим автоматично вмістом, сайти, створені за шаблонами).

- Штучно створені посилання з сайту і на сайт.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора