FingerReader - гаджет, що допомагає людям з поганим зором

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1096

Сучасні технології допомагають нам багато в чому, ті люди, які народилися в останні років 20 застали прогрес у всій його красі. Якщо раніше ми не могли навіть созвониться один з одним і доводилося заздалегідь домовлятися про все, то зараз люди стали набагато мобільніші, ви без проблем можете побачити практично безкоштовно людини на іншому кінці світу, багато компаній працюють із співробітниками віддалено, а гаджети всіляко допомагають нам не тільки розважатися, але й існувати. Особливо їх допомога необхідна людям з обмеженими можливостями та якими-небудь проблемами, пов'язаними зі здоров'ям.

 Для тих людей, які погано бачать, або ж зовсім цього робити не можуть, вчені розробили спеціальний пристрій. Воно допомагає читати інформацію - вам достатньо лише провести пальцем, щоб текст вважався, після чого гаджет виголосить його вам. Прототип, роздрукований на 3D-принтері, показав себе добре, звичайно, вимова не ідеальне, та й розпізнається далеко не всі, але такі кроки все-одно радують. FingerReader поки існує як прототип, але в найближчому майбутньому пристрій може з'явитися на полицях наших магазинів.

Друзі сайту: можливо вам потрібні на заказ кухни по размера, в Днепропетровске, якщо ви робите ремонт у своїй новій квартирі!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора