Модульні картини для інтер'єру

  • Переглядів: 875

Навколишній простір квартири або будинку, грає важливу роль в житті. Приходячи додому завжди хочеться відчувати себе комфортно, і для цього було придумано велику кількість різноманітних предметів інтер'єру, фіранки, люстри, килими, та інше. Всі ці предмети створені не тільки для затишку, але і для певного стилю, відповідний способу життя людини, який живе в цьому будинку.

У цій статті я розповім, як за допомогою модульних картин на полотні, можна оформити стіни в спальні, вітальні, кухні, передпокої і коридору.

Модульні картини для інтер'єру

Картини на стіну, зображення яких складається з декількох частин, але виглядає як єдине ціле називають модульними. За допомогою них, можна прекрасно оновити інтер'єр і зробити його трохи сучаснішою.

Завдяки галерейного натяжки, коли полотно натягується на підрамник, зображення плавно проходить через всі модулі і стає як би об'ємніший і виразно. Такі панно з декількох частин виглядають модно і сучасно, створюють неповторний стиль, а також можуть бути практичними, так як в них можна вбудувати годинник. Про там, які види картин бувають, і для яких інтер'єрів вони підходять, описано далі.

Подивіться всі модульні картини для інтер'єру на сайті https://art-holst.com.ua/kartiny-v-harkove.

Для кухні.

Для кухні підходять фото на тему фруктів і овочів, в зелених, червоних і помаранчевих тонах. Також добре виглядають зображення на тему кави і чаю. Зазвичай на кухню вішають панно з 3, 4 частин, над столом. Часто на кухню вішають модульні картини з годинником, яка сазу може виконувати 2 функції, як прикраса кухні, і як годинник, дуже зручно.

Для передпокою

Для передпокої підходять різноманітні тематики, тут все залежить від кольору передпокої і предметів інтер'єру, може підійти чорно білі тони, або пейзажі природи. Для невеликих прихожих, підійдуть вертикальні модульні картини, з вбудованими годинами.

Для інтер'єру вітальні

Для вітальні краще всього вибирати картину з панорамним зображенням, на тему природи. Панорамні фотографії природи на полотні добре виглядають над диваном, адже там зазвичай порожній простір, яке краще заповнити красивим панно з полем, горами або морем. Для вітальні підходять зображення в сірих, блакитних і рожевих тонах.

Для спальні

У спальню можна повісити панно з 4 або 5 модулів із зображенням квітів, а також на тему романтики і заспокійливі приємні погляду зображення. Для спальні підійдуть рожевий, зелений і бежеві тони.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора